Salon Psí hřiště Tréninky O nás Kontakt
NOVINKY

Naše tréninky:

INDIVIDUÁLNÍ TRÉNINK

SKUPINOVÝ TRÉNINK

ŠKOLKA PRO ŠTĚŇÁTKA

AGILITY

RALLY OBEDIENCE

DOG FITNESS

VÝSTAVNÍ TRÉNINK

Pronájem psího hřiště

INDIVIDUÁLNÍ TRÉNINK


Chcete svého pejska naučit zábavnou formou nové cviky, nebo si procvičit poslušnost? Máte zájem o trénink pejska, ale nechce se Vám na klasický cvičák? Chtěli by jste se svému pejskovi věnovat i v týdnu, ne jen o víkendech? Právě pro Vás jsou určené naše tréninky psů pomocí pozitivní motivace!

Zaměření výcviku:

Trénink je vhodný pro první návštěvu naší psí školy
  Povíme si jak pejska správně motivovat a cvičit, společně Vás a Vašeho pejska naučíme základní povely (ke mně,sedni, lehni, vstaň, chůze u nohy, zůstaň a další)
  Tento trénink je vhodný pro začátečníky, i pro majitele pejsků, kteří mají již základní poslušnost v malíčku a hledají další způsoby jak s pejskem trávit čas.
  Cvičení je možné zaměřit podle Vašeho přání! Pokud se chcete naučit používat při tréninku klikr, samozřejmě se můžeme zaměřit při tréninku i na to:) V tréninku jsou zahrnuty zábavné prvky psích sportů (dogdancing, příprava pro pohyb na parkuru agility, cvičení na gymballu)
  Výcvik je vhodný i pro pejsky s problémovým chováním - metody výcviku šité přímo na míru pejsků bázlivým, příliš dominantním, agresivním, nervózním...
  POZOR - pokud máte zájem o trénink agility, rezervujte si termín mezi agility tréninky, pokud si rezervujete termín zde, počítáme s tréninkem na placu pro poslušnost - agility parkur může být obsazený!

CENÍK

Typ tréninku cena za pejska délka tréninku
Individuální 500Kč 45 min
Divák 20Kč 45 min

Zrušení tréninku je možné podle PRAVIDEL REZERVACE odkazem, který Vám po přihlášení dorazí na zadaný e-mail.TIPY

  Sháníte trénink na poslední chvíli? Zkuste mrknout na Facebook, každý den zveřejňujeme LAST MINUTE tréninky!
  Nevíte, jaký trénink jste si rezervovali? Zjistíte to ZDE