PRAVIDLA RUŠENÍ TRÉNINKŮ


Protože rušení na poslední chvíli komplikuje život nejenom nám trenérům, ale i vám, co se chcete přihlásit na trénink a nemůžete najít volný termín, rozhodli jsme se upravit pravidla rezervací:
  Pokud rušíte včas (týden předem), je i nadále zrušení tréninku bez problémů a poplatků
  Pokud rušíte méně než týden předem, zavedli jsme "správní poplatek" 20Kč
  Pokud rušíte méně než 48 hodin před tréninkem, bude vás to stát 50% ceny tréninku
  Pokud rušíte méně než 24 hodin před tréninkem, bude vás to stát 100% ceny tréninku
  Pokud máte rezervované místo do dvojice, ale zůstanete na tréninku sami, je možné trénovat individuálně (za cenu 400Kč), nebo je možné trénink využít jako pronájem (45 minut za 250Kč).

Od nových pravidel si slibujeme hlavně víc volných termínů pro vaše pejsky, na trénink je často problém se dostat právě z toho důvodu, že jiní páníčci čekají do poslední chvíle, než svůj termín zruší.

Úprava rezervačního systému Vám umožní rušení všech vypsaných tréninků, které ještě neproběhly (i pokud začnou za 5 minut), pokud víte, že nedorazíte, zrušte si termín pomocí odkazu, který máte v každém potvrzení tréninku.

Pro ty z vás, co mají trvalou rezervaci platí stejná pravidla, potvrzení o trvalé rezervaci chodí s 9-14 denním předstihem, je tedy čas zrušit si bezplatně všechny tréninky, kterých se nebudete moci zúčastnit.

PRAVIDLA PSÍHO HŘIŠTĚ

V prostoru psího hřiště je zakázáno kouření.

Prostor je monitorován kamrovým systémem se záznamem. Záznam může být použitý v případě vymáhání způsobené škody.

V případě pronájmu je nutné zamknout vstupní branku, pokud tak neučiníte, jste zodpovědni za případné škody tím způsobené.

Psy přivazujte pouze na místech k tomu určeným (uvázání za palisády je zakázáno).