Salon Focení Naše smečka Informace Tréninky Hlídání Fotogalerie O nás Kontakt Odkazy
NOVINKY

Naše tréninky:

INDIVIDUÁLNÍ TRÉNINK

SKUPINOVÝ TRÉNINK

ŠKOLKA PRO ŠTĚŇÁTKA

AGILITY

NAŠE AKCE

DOG FITNESS

VÝSTAVNÍ TRÉNINK

INDIVIDUÁLNÍ TRÉNINK


Chcete svého pejska naučit zábavnou formou nové cviky, nebo si procvičit poslušnost? Máte zájem o trénink pejska, ale nechce se Vám na klasický cvičák? Chtěli by jste se svému pejskovi věnovat i v týdnu, ne jen o víkendech? Právě pro Vás jsou určené naše tréninky psů pomocí pozitivní motivace!

Zaměření výcviku:

Trénink je vhodný pro první návštěvu naší psí školy
Povíme si jak pejska správně motivovat a cvičit, společně Vás a Vašeho pejska naučíme základní povely (ke mně,sedni, lehni, vstaň, chůze u nohy, zůstaň a další)
Tento trénink je vhodný pro začátečníky, i pro majitele pejsků, kteří mají již základní poslušnost v malíčku a hledají další způsoby jak s pejskem trávit čas.
Cvičení je možné zaměřit podle Vašeho přání (příprava na výstavu, dogdancing, dogfrisbe...)
Pokud se chcete naučit používat při tréninku klikr, samozřejmě se můžeme zaměřit při tréninku i na to:)
V tréninku jsou zahrnuty zábavné prvky psích sportů (dogdancing, příprava pro pohyb na parkuru agility, cvičení na gymballu)
Výcvik je vhodný i pro pejsky s problémovým chováním - metody výcviku šité přímo na míru pejsků bázlivým, příliš dominantním, agresivním, nervózním...
Příprava na výstavy, svody a bonitace
Příprava na zkoušky z poslušnosti, obedience, dogdancing, agility a další specifická přání

Individuální trénink je možné libovolně kombinovat s jakýmkoli námi nabízeným tréninkem (agility, dog-fitness, výstava, frisbee)

Ceník:

Typ tréninku cena za 1 pejska délka tréninku
Individuální 300Kč 45 min
Dvojice 200Kč 45 min
Trojice 150Kč 45 min

Rušení rezervace je možné minimálně 24 hodin před daným tréninkem. Při pozdějším rušení, nebo neúčasti na objednaném tréninku je nutné uhradit cenu tréninku pro další možnost přihlášení.

Pokud nemůžete najít volný termín pro individuální trénink, můžete si zarezervovat termín v sekci AGILITY (Individuální trénink) a ke jménu pejska připsat - INDIVIDUÁLNÍ TRÉNINK

Sháníte trénink na poslední chvíli? Zkuste mrknout na Facebook, každý den zveřejňujeme LAST MINUTE tréninky!

Chcete chodit trénovat pravidelně? Termín pro trénink je možné rezervovat trvale - pokud máte zájem, pošlete mailík na plzenskypes@email.cz a trvalou rezervaci domluvíme!